Përshkrim

Tharese Flokesh SEVERIN HT 0140

Perfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski, volum dhe shkelqim per floket tuaj

Fuqia: 1900 W

Tensioni: 220-250 V

2 nivele per rregullimin e shpejtesise

2 nivele ndryshimi te temperatures

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tharese Flokesh SEVERIN HT 0140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products