Tharese Frutash dhe perimesh Ariete 616

5,500 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K156-16

Tharese Frutash dhe perimesh

Marka: Ariete

Model: 616

Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, Ariete B-Dry është një dehidrator i ushqimit që siguron avullimin e ujit duke ruajtur nivelin e mineraleve dhe vitaminave.

Me 5 kate qe mundësojnë dehidratim të njëkohshëm të ushqimeve të ndryshme njekohesisht.

Tharesen Arite mund ta perdorni per fruta, perime, kërpudha, bimeve dhe mish.

Ariete B-Dry është zgjidhja më e mirë për ruajtjen e ushqimit në afat të gjatë.

Fuqia 245W

Temperatura e rregullueshme nga 35 ° C deri në 70 ° C

Shpërndarje te njetrajteshme te nxehtësisë.

Diameteri 32 cm

Butoni ON / OFF

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tharese Frutash dhe perimesh Ariete 616”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Tharese Frutash dhe perimesh Ariete 616