Përshkrim

Tharese Frutash dhe perimesh

Marka: Ariete

Model: 616

Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, Ariete B-Dry është një dehidrator i ushqimit që siguron avullimin e ujit duke ruajtur nivelin e mineraleve dhe vitaminave.

Me 5 kate qe mundësojnë dehidratim të njëkohshëm të ushqimeve të ndryshme njekohesisht.

Tharesen Arite mund ta perdorni per fruta, perime, kërpudha, bimeve dhe mish.

Ariete B-Dry është zgjidhja më e mirë për ruajtjen e ushqimit në afat të gjatë.

Fuqia 245W

Temperatura e rregullueshme nga 35 ° C deri në 70 ° C

Shpërndarje te njetrajteshme te nxehtësisë.

Diameteri 32 cm

Butoni ON / OFF

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese Frutash dhe perimesh Ariete 616”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products