Përshkrim

Kjo tharese eshte shumee thjeshte per tu montuar,vetem mjafton qe dy kulmet e tubit te sigurohen mire ne tavan dhe ne toke.

Fale protabiliteti te saj kjo tharese eshte e mundur qe te vendoset ne cdo ambjent te shtepise.

Ajo ka 4 krahe te cilat montohet shume lehte ne tubin vertikal.

Tharesja ka 4 krahe horizontale te cilat montohen ne kendin 360 grade mbi tubin vertikal

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tharese Rrobash Portative Vertikale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products