Përshkrim

Me dizajn ergonomik, thikat janë teh të mprehte qe ben nje prerje te lehte te ushqimeve

Thika jo-ngjitese është bërë nga material çeliku dhe inox-i

Teh i lëmuar dhe i mprehtë.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Thika Everrich me Mbajtese Magneti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products