Description

Me dizajn ergonomik, thikat janë teh të mprehte qe ben nje prerje te lehte te ushqimeve

Thika jo-ngjitese është bërë nga material çeliku dhe inox-i

Teh i lëmuar dhe i mprehtë.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Thika Everrich te Zeza, te Kuqe.”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products