Thikë për prerje mishi *Hanxhar*

1,990 L2,990 L (-33%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Pesha: 500 G
  • Materiali thikës: Çelik Nikel-Crom
  • Materiali dorezes: Plastike ABS
  • Doreza: 3,5 cm X 2,5 cm X 12,5 cm
  • Madhësia e tehut: 17 cm X 9 cm
  • Dimensioni Madhësia: 9cm X 2.5cm X 29cm
Kodi: K86-310 Kategoritë: ,

Thikë për prerje mishi
Teh prerës i mprehtë
Pesha 500g e ben te tille që te nevojitet më pak forcë për t’u përdorur
Mbështesë e përmirësuar për ekuilibër dhe kontroll më të madh
Materiali thikës: Çelik Nikel-Crom
Materiali dorezes: Plastike ABS
Doreza: 3,5 cm X 2,5 cm X 12,5 cm
Madhësia e tehut: 17 cm X 9 cm
Dimensioni Madhësia: 9cm X 2.5cm X 29cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Thikë për prerje mishi *Hanxhar*”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Thikë për prerje mishi *Hanxhar*

1,990 L2,990 L (-33%)

Shto në Kasë