Përshkrim

Thikë për prerje mishi
Teh prerës i mprehtë
Pesha 500g e ben te tille që te nevojitet më pak forcë për t’u përdorur
Mbështesë e përmirësuar për ekuilibër dhe kontroll më të madh
Materiali thikës: Çelik Nikel-Crom
Materiali dorezes: Plastike ABS
Doreza: 4 cm x 2,5 cm x 14 cm
Madhësia e tehut: 20 cm x 11 cm x 3mm
Dimensioni Madhësia: 3mm x 11cm x 32.3cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Thikë për prerje mishi *Hanxhar*”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products