Tigan Çift Dessini veshje guri 36 cm

2,490 2,990  (-17%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K133-40

Dy tigane ne nje te vetem.

Diametri i tiganit 36 cm

Material me veshje guri qe nuk ngjit dhe rezistent ndaj temperaturave.

Silikoni ne pjesen anesore nuk lejon kalimin e yndyrnave ne pjesen e jashtme te tiganit.

Nuk tymosin ose djegin.

Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.

Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

Per perdorim individual dhe te familjes pasi ju krijon shije dhe komoditet gatimi.

Be the first to review “Tigan Çift Dessini veshje guri 36 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Tigan cift Dessini

Tigan Çift Dessini veshje guri 36 cm

2,490 2,990  (-17%)

Add to Cart