Tigan Cift DSP

2,990 L3,690 L (-8%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

  • Madhesia 30 cm, 36 cm, 40 cm
  • Nuk tymosin ose djegin.
  • Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.
  • 30 cm
  • 36 cm
  • 40 cm
Clear
Kodi: N/A Kategoritë: , ,

Dy tigane ne nje te vetem.

Per perdorim individual dhe te familjes pasi ju krijon shije dhe komoditet gatimi.

Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

Prodhuar nga materjal graniti qe nuk ngjit dhe rezistent ne temperatura shume te larta,e temperuar ne temperature 420 grade.

Gomina e silikonit  ne pjesen anesore nuk lejon kalimin e yndyrnave ne pjesen e jashtme te tiganit.

Additional information

Madhesia

30 cm, 36 cm, 40 cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tigan Cift DSP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu