Tigan Guri Regis Stone JML 28 cm

2,390 L3,000 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi; kk-256

Perberje guri e cila shperndan nxehtesine,plus nje shtrese e cila nuk e ngjit ushqimin.

Me perberje nga shtresa e aluminit ne pjesen e siperme dhe shtresa e celikut ne baze te cilat i japin tiganit nje super rezistenc.Ushqimi juaj do te gatuhet ne menyre te njetrajtshme.

Be the first to review “Tigan Guri Regis Stone JML 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Tigan Guri Regis Stone JML 28 cm

2,390 L3,000 L (-20%)

Add to Cart