Description

Tavë kuzhine shumëfunksionale – Tavanë unike me 7 hapesira  të ndara për të bërë petulla të njëtrajtshme ose ushqime te tjera.
Sipërfaqja e zezë jo ngjitëse – Veshja me dy shtresa premium  ju ndihmon të ktheni petullat dhe ushqimet e tjera me ngjitje minimale; kërkon pak gjalpë ose vaj
Alumini Premium Die-Cast – Materiali cilësor siguron transferim maksimal të nxehtësisë për gatim të shpejtë dhe të barabartë; E përputhshme me enë druri, najloni dhe vegla të tjera të veshura,
Shkathtësi e gjerë e pllakës së gatimit – Tava e rëndë punon në tapat me gaz, halogjen, qeramikë dhe me induksion; përdorni për petullat, krepat,
Shkathtësi e gjerë e gatimit – Doreza ergonomike  ofron pastrim pa stres; lëreni tiganin të kthehet në temperaturën e dhomës përpara se ta lani,
Certifikimi Industrial – mbani certifikatën e standardeve industriale të miratuara, përkatësisht, CE/BE, CQI, SGS, EEC, FDA & LFGB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Tigan Kuzhine Shumefunksionale”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products