Përshkrim

Tavë kuzhine shumëfunksionale – Tavanë unike me 7 hapesira  të ndara për të bërë petulla të njëtrajtshme ose ushqime te tjera.
Sipërfaqja e zezë jo ngjitëse – Veshja me dy shtresa premium  ju ndihmon të ktheni petullat dhe ushqimet e tjera me ngjitje minimale; kërkon pak gjalpë ose vaj
Alumini Premium Die-Cast – Materiali cilësor siguron transferim maksimal të nxehtësisë për gatim të shpejtë dhe të barabartë; E përputhshme me enë druri, najloni dhe vegla të tjera të veshura,
Shkathtësi e gjerë e pllakës së gatimit – Tava e rëndë punon në tapat me gaz, halogjen, qeramikë dhe me induksion; përdorni për petullat, krepat,
Shkathtësi e gjerë e gatimit – Doreza ergonomike  ofron pastrim pa stres; lëreni tiganin të kthehet në temperaturën e dhomës përpara se ta lani,
Certifikimi Industrial – mbani certifikatën e standardeve industriale të miratuara, përkatësisht, CE/BE, CQI, SGS, EEC, FDA & LFGB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tigan Kuzhine Shumefunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products