Tigan me dy ane Uakeen

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Perbehet nga materiali i Granitit.
  • Shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe kursen energji.
  • Eshte egronomike dhe nuk ngjit.
  • Me doreze magnetike, e cila kryen izolim absolute.
  • Perputhet me te gjitha sobat, me ato me induksion, me korent dhe gaz.
  • Përmasate : 36 x 30×7 cm

 

Kodi: K86-266 Kategoritë: , Tag:

 

TIGAN ME DY ANE UAKEEN

Per gatime sa me te shendetshme dhe me me pak yndyre, ju vjen ne ndihme tigan me dy ane Uakeen.  Tigani eshte pasje qe i duhet me domosdoshmeri te madhe kuzhines suaj.  Ai do t’ju kurseje edhe kohen e gatimit ne kuzhine edhe realizon nje pergatitje ushqimore ne menyre perfekte.

TIGAN GRANITI 36 CM UAKEENT

Tigani Uakeen eshte i perbere nga materiali i granitit, i cili nuk e lejon ngitjen e ushqimeve.

Meqense eshte i perbere me dy ane eshte perfekte per skuqjen e produkteve ushqimore, por jo vetem edhe per gatime si tave, gjelle etj.Ne dorezat e tij kunder nxehtesise ka fuqi magnetike e cila realizon edhe mbylljen sa me kompakte te tiganit dhe eshte e bute ne prekje.

Diametri i tij eshte 36 cm, shume i pershtatshem per gatime te bollshme ose per nje familje mesatare.Përdoret nësobë me gaz, sobë me korent dhe ne sobë me xham qeramik.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës arrin deri 450° C.Përmasat e tiganit : 36 x 25 cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tigan me dy ane Uakeen”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu