Përshkrim

 

TIGAN ME DY ANE UAKEEN

Per gatime sa me te shendetshme dhe me me pak yndyre, ju vjen ne ndihme tigan me dy ane Uakeen.  Tigani eshte pasje qe i duhet me domosdoshmeri te madhe kuzhines suaj.  Ai do t’ju kurseje edhe kohen e gatimit ne kuzhine edhe realizon nje pergatitje ushqimore ne menyre perfekte.

TIGAN GRANITI 36 CM UAKEENT

Tigani Uakeen eshte i perbere nga materiali i granitit, i cili nuk e lejon ngitjen e ushqimeve.

Meqense eshte i perbere me dy ane eshte perfekte per skuqjen e produkteve ushqimore, por jo vetem edhe per gatime si tave, gjelle etj.Ne dorezat e tij kunder nxehtesise ka fuqi magnetike e cila realizon edhe mbylljen sa me kompakte te tiganit dhe eshte e bute ne prekje.

Diametri i tij eshte 36 cm, shume i pershtatshem per gatime te bollshme ose per nje familje mesatare.Përdoret nësobë me gaz, sobë me korent dhe ne sobë me xham qeramik.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës arrin deri 450° C.Përmasat e tiganit : 36 x 25 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tigan me dy ane Uakeen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products