Përshkrim

Ajo cfare ju duhet per ne kuzhinen tuaj,

sepse

Material guri : veshja me material guri ben te mundur  qe ushqimi juaj te mos ngjite  dhe shperndarja e nxehtesis te jete uniforme dhe ruan  vlerat ushqimore te uhqimin.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tigan me veshje guri 20 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products