Tigan me Veshje Qeramike | HÖFF BACKERMANN

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali Qeramikë,
Kapaciteti 3.1 L,
Është i sigurt në furrë ,
Permasat:22 x 38 x 15 cm,
Pesha:1.28 kg,

Kodi: K133-108 Category: Tag:

VESHJE QERAMIKE – përmban një konstruksion superior prej guri qeramik me shumë shtresa me cilësi jo ngjitëse, duke përdorur më pak vaj për gatim praktikisht pa yndyrë
NDËRTIM CILËSOR – trupi prej alumini i falsifikuar ruan nxehtësinë për gatim të shpejtë dhe siguron qëndrueshmëri të shtuar
DOREZE ERGONOMIKE – doreza e butë fenolike me prekje ofron një kapje të sigurt dhe të rehatshme për të siguruar performancë cilësore.
BAZË E LIDHUR ÇELIK – siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë për rezultate më të mira gatimi dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e pllakës.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tigan me Veshje Qeramike | HÖFF BACKERMANN”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Tigan me Veshje Qeramike | HÖFF BACKERMANN