Përshkrim

VESHJE QERAMIKE – përmban një konstruksion superior prej guri qeramik me shumë shtresa me cilësi jo ngjitëse, duke përdorur më pak vaj për gatim praktikisht pa yndyrë
NDËRTIM CILËSOR – trupi prej alumini i falsifikuar ruan nxehtësinë për gatim të shpejtë dhe siguron qëndrueshmëri të shtuar
DOREZE ERGONOMIKE – doreza e butë fenolike me prekje ofron një kapje të sigurt dhe të rehatshme për të siguruar performancë cilësore.
BAZË E LIDHUR ÇELIK – siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë për rezultate më të mira gatimi dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e pllakës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tigan me Veshje Qeramike | HÖFF BACKERMANN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products