Përshkrim

Tani mund të bëni shpejt dhe lehtë omëletën perfekte të mbushur me të gjithë përbërësit që doni!

Thjesht kthejeni tiganin dhe omëleta juaj do të paloset.

Përgatitni 2 lloje ushqimesh njëherësh! Gatuani ushqimet veçmas, duke përfshirë vezët, hash brown, sallam, proshutë ose perimet tuaja të preferuara.

Ky tigan është i përshtatshëm edhe për gatimin e porcioneve të vogla; përdorni njërën anë për gatim dhe kthejeni anën tjetër në një kapak plotësisht të duhur!

Ky tavë ka një shtresë që nuk ngjit, e cila pastrohet lehtë.

Ky tigan është i lëvizshëm, i përshtatshëm për situata të ndryshme, kompakt dhe i përshtatshëm dhe është i përshtatshëm për enë gatimi për piknik dhe kampe.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tigan Portativ i Palosshem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products