Përshkrim

Falë rrotullës së kabllit dhe pozicionit vertikal, ruhet lehtë dhe përfaqëson një aleat të shkëlqyer që kursen hapësirë në kuzhinë. Uluni dhe shijoni sanduiçin tuaj
Fuqia: 750 W.
Madhësia e pllakës: 21.5 x 12 cm.
Pllaka fikse jo ngjitëse.
Temperatura e dritës së gatshme.
Treguesi i ndezjes.
Mbulesa e integruar e kabllove.
Pozicion i drejtë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Toast dhe Grill COMPAC l ARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products