Toast dhe Grill COMPAC l ARIETE

2,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Fuqia: 750 W;
Madhësia e pjatës: 21,5 x 12 cm;
Pllaka të fiksuara jo ngjitëse;
Dritë gati për temperaturë;
Treguesi i arritjes së temperaturës
Përmasat: 22 x 22 x 7 cm
Pesha: 1 kg

Kodi: K156-102 Kategoritë: , Etiketa: ,

Falë rrotullës së kabllit dhe pozicionit vertikal, ruhet lehtë dhe përfaqëson një aleat të shkëlqyer që kursen hapësirë në kuzhinë. Uluni dhe shijoni sanduiçin tuaj
Fuqia: 750 W.
Madhësia e pllakës: 21.5 x 12 cm.
Pllaka fikse jo ngjitëse.
Temperatura e dritës së gatshme.
Treguesi i ndezjes.
Mbulesa e integruar e kabllove.
Pozicion i drejtë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Toast dhe Grill COMPAC l ARIETE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Toast dhe Grill COMPAC l ARIETE