Tostier Grill Compact 1982

2,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

k156-55

Pergatites super-kompakt per tost dhe sanduiç, me një dizajn të thjeshtë
dhe mjaft funksional. Ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme,
hamburgerave dhe madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në zgarë.
Eshte mjaft praktik dhe ju kursen hapesiren ne kuzhine fale permasave dhe
mbeshtjelleses se kabllit.

Be the first to review “Tostier Grill Compact 1982”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Tostier Grill Compact 1982

2,190 L

Add to Cart