Përshkrim

Pergatites super-kompakt per tost dhe sanduiç, me një dizajn të thjeshtë
dhe mjaft funksional. Ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme,
hamburgerave dhe madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në zgarë.
Eshte mjaft praktik dhe ju kursen hapesiren ne kuzhine fale permasave dhe
mbeshtjelleses se kabllit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tostier Grill Compact 1982”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products