Përshkrim

Për të dashuruarit e futbollit ne kemi një lloj të veçantë të një topi me bateri.

Funksionon me tekologji  Hover dhe eshte e rreshqitshme ne cdo lloje siperfaqje.

Loja behet me argetuese sepse shoqerohet me  drite njekohesisht  me butonin ON/OFF behet edhe ndezja e mini vendelatorit qe nuk lejon topin te ngrohet.

Rekomandohet per femije mbi 5-vjec.

Material plastike e forte dhe per rreth saj ka material te gomuar qe ju krijon komodite gjate lojes.

Produkti jo-kimikat ( dmth nuk shkakton probleme shendetsore tek femija)

Dhuratë e përkryer për ata që e duan futbollin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Top Futbolli me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products