Top Futbolli me bateri

200 L1,490 L (-87%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:kk-23

Pershkrimi

Për të dashuruarit e futbollit ne kemi një lloj të veçantë të një topi me bateri.

Funksionon me tekologji  Hover dhe eshte e rreshqitshme ne cdo lloje siperfaqje.

Loja behet me argetuese sepse shoqerohet me  drite njekohesisht  me butonin ON/OFF behet edhe ndezja e mini vendelatorit qe nuk lejon topin te ngrohet.

Rekomandohet per femije mbi 5-vjec.

Material plastike e forte dhe per rreth saj ka material te gomuar qe ju krijon komodite gjate lojes.

Produkti jo-kimikat ( dmth nuk shkakton probleme shendetsore tek femija)

Dhuratë e përkryer për ata që e duan futbollin.

Reviews (0)

Be the first to review “Top Futbolli me bateri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.