Tost Elektrike Grill HAEGER

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Fuqia: 1800 vat
Tensioni: 220-240 V
Frekuenca: 50-60 Hz
Veshje jo ngjitëse e pllakave
Veshje qeramike
5 minuta mëngjes i shpejtë
Përmasat: 28 x 23 x 26 cm

Kodi: K139-196 Kategoritë: ,

Tosta Elektrike Grill HAEGER është një skarë luksoze dhe e fortë me strehë të plotë çelik inox. Mund të përdoret për të përgatitur të gjitha llojet e pjatave, nga një copë mishi e shijshme deri tek një sanduiç i pjekur në skarë. Skara gjithashtu mund të hapet 180⁰ C dhe të përdoret si grilë tavoline.

Rezultat i shëndetshëm
Tosta Elektrike Grill HAEGER është e pajisur me një sistem të integruar të pikimit të yndyrës për yndyrën që lirohet gjatë pjekjes. Në këtë mënyrë, yndyra do të përfundojë në një nga tabaka me yndyrë, gjë që e bën vaktin tuaj më pak yndyrë dhe më të shëndetshëm. Tosta Elektrike Grill është e pajisur me një shtresë jongjitëse cilësore që e bën të panevojshëm përdorimin e vajit ose gjalpit për pjekje.

Grilla e gjithanshme
Tosta Elektrike Grill HAEGER është e përkryer për pjekjen e sanduiçeve, mishit, peshkut ose perimeve. Është i pajisur me një kapak lundrues në mënyrë që të gjithë llojet e përbërësve të vendosen nën skarë. Produktet më të trasha nuk do të rrafshohen dhe çdo produkt do të gatuhet në mënyrë të barabartë. Mund ta hapni kapakun e skarës 180⁰ C dhe kjo ju lejon të përdorni grilën e kontaktit edhe si grilë tavoline. Kjo e bën skarën jo vetëm të përsosur për pjekjen e pjatave më të shijshme, por edhe për një mbrëmje të këndshme dhe të këndshme me familjen ose miqtë.

Dizajn luksoz
Tosta Elektrike Grill HAEGER është e fortë dhe ka një pamje luksoze, falë trupit të çelikut inox. Ofron lehtësi shtesë në përdorim falë karakteristikave të ndryshme. Dritat treguese ju tregojnë me një shikim nëse grila është e ndezur dhe ka arritur temperaturën e duhur. Këmbët që nuk rrëshqasin sigurojnë që grila të qëndrojë e qëndrueshme në pjesën e sipërme të banakut.

Lehtë për t’u pastruar
Tosta Elektrike Grill HAEGER është në fakt shumë e lehtë për t’u pastruar gjithashtu. Meqenëse yndyra e tepërt mblidhet në një tabaka yndyre dhe pllakat e skarës janë të pajisura me një shtresë jo ngjitëse, ju mund t’i pastroni me lehtësi pllakat e skarës. Pllakat e skarës janë të ndashme, gjë që ju lejon t’i pastroni ato në një kohë të shkurtër vetëm me pak ujë dhe sapun.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tost Elektrike Grill HAEGER”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Tost Elektrike Grill HAEGER