Tost Vintage me 2 ndarje “Ariete” 0155BL

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k156-91

Kategoritë: , ,

Toster Ariete nga linja e mrekullueshme Vintage, me nxjerrje automatike te fetave te bukes. Padyshim aleati numer 1 ne vaktet e perditshme.

Fetat dalin jashte automatikisht kur procesi mbaron, duke shmangur djegiet e pakëndshme, dhe muret e ftohta garantojnë siguri maksimale gjatë përdorimit.
Me 6 nivele nxehtesie.
Jo vetëm bukë te thekur: me tosterin Vintage Ariete është e mundur të shkrini ushqimet në pak çaste dhe të bëni sanduiçe për pushime më të shpejta të drekës.
Dizajni Vintage, me linja të buta retro dhe ngjyra pastel, e bëjnë kete toster një pajisje te nevojshme ne kuzhinën tuaj duke ju siguruar me një stil elegant.

Fuqia: 810Watt.
Dimensionet: 30 x 19 x 20 centimetra.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tost Vintage me 2 ndarje “Ariete” 0155BL”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Tost Vintage me 2 ndarje "Ariete" 0155BL