Përshkrim

Toster Ariete nga linja e mrekullueshme Vintage, me nxjerrje automatike te fetave te bukes. Padyshim aleati numer 1 ne vaktet e perditshme.

Fetat dalin jashte automatikisht kur procesi mbaron, duke shmangur djegiet e pakëndshme, dhe muret e ftohta garantojnë siguri maksimale gjatë përdorimit.
Me 6 nivele nxehtesie.
Jo vetëm bukë te thekur: me tosterin Vintage Ariete është e mundur të shkrini ushqimet në pak çaste dhe të bëni sanduiçe për pushime më të shpejta të drekës.
Dizajni Vintage, me linja të buta retro dhe ngjyra pastel, e bëjnë kete toster një pajisje te nevojshme ne kuzhinën tuaj duke ju siguruar me një stil elegant.

Fuqia: 810Watt.
Dimensionet: 30 x 19 x 20 centimetra.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tost Vintage me 2 ndarje “Ariete” 0155BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products