Përshkrim

Ariete linja me  thelbësore që ju lejon të përgatisni ide dhe ushqime të shkëlqyera gjatë ditës. Eshtë i pajisur me 7 nivele , dhe nxjerrja automatike e fetave.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster ariete 157”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products