Toster ariete 157

3,790 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

K156-44

Kodi: K156-44 Kategoritë: , Tag:

Ariete linja me  thelbësore që ju lejon të përgatisni ide dhe ushqime të shkëlqyera gjatë ditës. Eshtë i pajisur me 7 nivele , dhe nxjerrja automatike e fetave.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Toster ariete 157”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu