Përshkrim

Toster Ariete.

Model: 1980.

Dizajn të thjeshtë dhe funksional, ideale për të përgatitur në pak minuta sanduiçe të mirë, hamburgerë dhe gjithashtu perime dhe mish të pjekur në skarë.

Fuqia 750 W

Madhësia e pllakës 21.5×12 cm

Përmasat e produktit (mm) 220 x 220 x 70.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster Ariete 1980”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products