Përshkrim

Toster Ariete 2ne1

Model: 185.

E lehtë dhe e shpejtë: dy hamburgerë të shijshëm, gati në më pak se 5 minuta.

Dy pjata tosteri në një produkt do t’ju lejojë të ngrohni bukën dhe të përgatitni burgers në të njëjtën kohë.

Fuqia 1200W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Toster Ariete 2ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products