TOSTER ARIETE

3,390 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: Çelik inox
Fuqia: 500 vat
Tensioni:230 Volt
Numri i fetave:2
Permasat e produktit: 27 x 15 x 15.8cm;
Pesha e artikullit: 990 g

Kodi: K156-41 Kategoritë: , Tag:

Ky Tost ka një dizajn modern, të thjeshtë dhe elegant dhe është shumë i përshtatshëm për kuzhina të të gjitha stileve. Mund të plotësojë të gjitha nevojat tuaja, veçanërisht kur jeni të uritur ose keni nevojë për pak ushqim.
Tosti ka 2 fole të gjera për vendosjen e fetave të trasha te bukes, dhe të preferuarave më të vogla si waffles të ngrira dhe kifle angleze.
Tosti ka një veçori përforcuese të bukës që i ngre ushqimet pak më lart kur ju nevojitet, gjë që është e shkëlqyeshme për artikujt më të vegjël si kiflet angleze.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “TOSTER ARIETE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu