Përshkrim

Ky Tost ka një dizajn modern, të thjeshtë dhe elegant dhe është shumë i përshtatshëm për kuzhina të të gjitha stileve. Mund të plotësojë të gjitha nevojat tuaja, veçanërisht kur jeni të uritur ose keni nevojë për pak ushqim.
Tosti ka 2 fole të gjera për vendosjen e fetave të trasha te bukes, dhe të preferuarave më të vogla si waffles të ngrira dhe kifle angleze.
Tosti ka një veçori përforcuese të bukës që i ngre ushqimet pak më lart kur ju nevojitet, gjë që është e shkëlqyeshme për artikujt më të vegjël si kiflet angleze.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “TOSTER ARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products