Toster dhe Zgare Elektrike Multi Grill 3ne1 Ariete 1916

7,990 L9,800 L (-18%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Toster dhe Zgare Elektrike 3ne1 Ariete.

Model: 1916.

Multi Grill 3 në 1 pergatisni sanduiçe, mish, perime dhe tost.

3 sipërfaqet e gatimit të pllakave.

Sipërfaqja e gatimit e zgjatur 180 ° hapje

Fuqia 2200-2400W

Termostat i rregullueshëm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Toster dhe Zgare Elektrike Multi Grill 3ne1 Ariete 1916”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Toster dhe Zgare Elektrike Multi Grill 3ne1 Ariete 1916

7,990 L9,800 L (-18%)

Shto në Kasë