Përshkrim

Toster dhe Zgare Elektrike 3ne1 Ariete.

Model: 1916.

Multi Grill 3 në 1 pergatisni sanduiçe, mish, perime dhe tost.

3 sipërfaqet e gatimit të pllakave.

Sipërfaqja e gatimit e zgjatur 180 ° hapje

Fuqia 2200-2400W

Termostat i rregullueshëm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Toster dhe Zgare Elektrike Multi Grill 3ne1 Ariete 1916”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products