Përshkrim

Toster DSP

Model: KB1001

Hapet 90 dhe 180 grade.

Me të, ju mund të përgatitni mish të shijshëm dhe të përkryer për të gjithë familjen dhe miqtë.

Tosteri DSP ka një shtresë jo-ngjitëse që mbron produktet nga djegia dhe siguron nje pastrim të lehtë.

Kontroll te temperaturës

Tension 220 V,

Fuqia 1400 W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster DSP KB1001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products