Përshkrim

Toster DSP

Model: KB1036

Veshje jo-ngjitëse do t’ju ndihmojnë ta lani shpejt dhe lehtë.

Rregullimi i rregullt i temperaturës do t’ju lejojë të zgjidhni mënyrën optimale për çdo produkt.

Fuqia: 2000 W

Tensioni: 220-240V

Frekuenca: 50-60 Hz

Veshje jo-ngjitëse.

Termostat i rregullueshëm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster DSP KB1036”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products