Përshkrim

Toster 2ne1 Grille dhe Waffle

Marka DSP

Model: KC1051A

2 modele te ndryshme pllakash ku mund te beni sanduic dhe waffle.

Me forma katrore te vogla beresi ju ofron nje waffle me shije dhe te shpejte.

Material qe nuk ngjit dhe eshte shume i lehte per tu pastruar.

Tosteri hapet 180 grade qe mund ta perdorni edhe si zgjare elektrike.

Termostat per kontrollin e temperatures.

Fuqia 1200 W.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Toster DSP KC1051A 2ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products