Toster First Austria FA-5343-2

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Zonë e madhe e Barbecue (2 platforma të thella 26×21 cm).
  • Rregullator i rregullt i temperaturës për të arritur shkallë të ndryshme dhe kohë gatimi.
  • 2 drita treguese – energjia dhe ngrohja
  • Të gjitha yndyrat që formohen gjatë procesit të tiganisjes rrjedhin poshtë gropes në një filxhan të veçantë.
  • Mbrojtja nga mbinxehja.
  • Furnizimi me energji: 220-240 V, 50 Hz
  • Max. fuqia e prodhimit: 1800 W

Toster First Austria FA 5343-2 është projektuar për pjekje si: mish, peshk, perime dhe produkte të tjera..
Falë termostatit të rregullueshëm dhe llambave të kontrollit, është e lehtë për të kontrolluar temperaturën dhe kohën e gatimit.
Veshje Jo-ngjitese.
Hapja e lartë kapakun 180 ° lejon kthimin në një skarë të hapur – Barbecue, ku produktet janë të përgatitur për 2-sipërfaqet në të njëjtën kohë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Toster First Austria FA-5343-2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Toster First Austria FA-5343-2