Përshkrim

Toster First Austria FA 5343-2 është projektuar për pjekje si: mish, peshk, perime dhe produkte të tjera..
Falë termostatit të rregullueshëm dhe llambave të kontrollit, është e lehtë për të kontrolluar temperaturën dhe kohën e gatimit.
Veshje Jo-ngjitese.
Hapja e lartë kapakun 180 ° lejon kthimin në një skarë të hapur – Barbecue, ku produktet janë të përgatitur për 2-sipërfaqet në të njëjtën kohë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster First Austria FA-5343-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products