Përshkrim

Fuqia e tij eshte 700 W
Permasa e pplakave te tostit jane 22.3 x 13 cm
Tensioni i tostierit eshte 220 – 240 V
Pllaka jo ngjitese dhe kontroll automatik i temperatures

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster Max ST-204”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products