Përshkrim

Hot dog Party Time është makineria e gatimit për hot dog. E shpejt dhe lehtë, në pak minuta hot dog-të me aromë të nxehtë, të përsosur për një festë të stilit amerikan në shtëpinë tuaj!
Ka një strehë të veçantë për ngrohjen e sanduiçeve dhe një skarë speciale që mund ta gatuani duke zgjedhur midis 5 niveleve të gatimit. Sapo të jenë gati, Hot Dog Party Time do t’i nxjerrë hot dogët tuaj falë nxjerrjes automatike… gati për t’u shërbyer në tryezë!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Toster per Hot Dog Ariete 186”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products