Toster per Hot Dog Ariete 186

4,490 L5,000 L (-10%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K156-18

Toster per Hot Dog

Marka: Ariete

Model: 186

I shpejtë dhe i lehtë, në pak minuta do të pergatisni nje Hot Dog të ngrohtë.

Dalja automatike në fund të gatimit

5 nivele gatimi dhe funksioni i ndalimit

Tabaka për pastrim të lehtë

Be the first to review “Toster per Hot Dog Ariete 186”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.79 3.79 rating from 19 reviews

Menuja kryesore

Toster per Hot Dog Ariete 186

4,490 L5,000 L (-10%)

Add to Cart