Toster Profesional Grill & Taste “Ariete”

12,500 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kategoritë: , ,

Ariete Grill & Taste – paisja qe nuk duhet t’i mungoje kuzhines tuaj.
Mjaft e domosdoshme për ata që duan të përgatisin ushqime të shpejta dhe të shijshme. Perdoret per pjekjen e sanduiçëve, mishit, perimeve,peshkut etj, duke ju mundesuar vakte mjaft te shijshme per te gjithe ju.

Fuqia: 2000W Dimensionet: 39,2 x 36,8 x 21,6 cm 5 nivele gatimi Garanci 24 muaj

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Toster Profesional Grill & Taste “Ariete””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Toster Profesional Grill & Taste "Ariete"