Përshkrim

Ariete Grill & Taste – paisja qe nuk duhet t’i mungoje kuzhines tuaj.
Mjaft e domosdoshme për ata që duan të përgatisin ushqime të shpejta dhe të shijshme. Perdoret per pjekjen e sanduiçëve, mishit, perimeve,peshkut etj, duke ju mundesuar vakte mjaft te shijshme per te gjithe ju.

Fuqia: 2000W Dimensionet: 39,2 x 36,8 x 21,6 cm 5 nivele gatimi Garanci 24 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Toster Profesional Grill & Taste “Ariete””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products