Përshkrim

Toster elektrik i cili nxehet shume shpejte edhe i pergatit ushqimet po me te njejten shpejtesi.

Tosteri elektrik ruan shijet e ushqimit pa e demtuar ate.

Ky toster ka nje sistem mbrojtes ndaj mbinxehjes.

Me funksion automatik kur arrin nivelin e mbingarkeses.

Me doreze ergonomike e cila nuk e transmeton nxehtesine dhe ju lejon qe ta zhvendosni me lehtesi.

Tosteri perbehet me pllaka antingjitese , keshtu do ta keni me te lehte me per ta pastruar.

Indikatore tregues per te kuptuar se kur eshte ne funksion tosteri.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tostier Fuego EL-007A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products