Përshkrim

Grilë elektrike jo ngjitëse me pllaka të arratisura për përgatitjen e sanduiçeve, paninove, qenve të nxehtë, hamburgerëve ose broketave të shkëlqyera. Një ndihmë kompakte dhe elegante e kuzhinës.

Fuqia 1000 Watt

Termostat

Vetë-rregullueshme lartësia e pllakës së lartë

Gjatësia e produktit 31.00 cm

Gjerësia e produktit 24,00 cm

Lartësia e produktit 9.00 cm

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tostiere 1911 Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products