Përshkrim

Ariete travel kit, seti qe kurrsesi nuk duhet tju mungoje gjate udhetimeve tuaja.
Hekur rrobash dhe ibrik cani me permasa te vogla qe nuk kerkojne shume hapesire. Hekuri ka nje doreze qe paloset, duke ju kursyer hapesire.

Fuqia: 800 W
100 ml rezervuari

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Travel Kit Ariete: Hekur Rrobash dhe ibrik caji 7993”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products