Travel Kit Ariete: Hekur Rrobash dhe ibrik caji 7993

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

k156-52

Ariete travel kit, seti qe kurrsesi nuk duhet tju mungoje gjate udhetimeve tuaja.
Hekur rrobash dhe ibrik cani me permasa te vogla qe nuk kerkojne shume hapesire. Hekuri ka nje doreze qe paloset, duke ju kursyer hapesire.

Fuqia: 800 W
100 ml rezervuari

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Travel Kit Ariete: Hekur Rrobash dhe ibrik caji 7993”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Travel Kit Ariete: Hekur Rrobash dhe ibrik caji 7993