Përshkrim

Triciklet per femije  
Tende e levizshme ne disa pozicione.
Sedile shume e rehatshme per femijen dhe rrotullim 360 grade
Doreze ( timon ) qe komandohet nga prinderit dhe i pershtatshem per femije nga 1-3 vjec.
Dy shesh pushimi – kur femija nuk deshirone te ngase bicikleten.
Sedile me dy pozicione ( ballperball me prinderit ose me fytyre nga ambjenti )
3-6 vjec perdoret si triciklet me pedale.
▪Kosha per te vendose gjera te ndryshme.
Goma te medha dhe te pershtatshem per cdo lloj terreni.
▪Mbyllet me shume lehtesi dhe ju mund ta merrni me vete kudo.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tricikel per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products