Përshkrim

 

Tricikel per femije……

 • Timon qe komandohet nga prinderit.
 • Rrota te medha dhe te pershtatshem per cdo lloj terreni.
 • Tende djelli me disa pozicione.
 • Mbeshtetse kembesh ( shesh pushim kur femija nuk deshiron te ngasin tricikleten).
 • Buri.
 • Parakolp sigurie.
 • Pjese shtese e tekstilit per femijet e vegjel.
 • Material dhe ulesja e bute.
 • Nje kosh per te vendosur gjera te ndryshme.
 • Pedale te parreshqitshme.
 • Per femije 1.5 – 5 vjec.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tricikel per femije Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products