Përshkrim

 

Nje tricikel me 1000 funksione

Sendile me rrotullim 360 grade – zgjedhja juaj pamjen qe deshironi.

Shetisni per nje kohe te gjate pasi sedilja eshte shume e rehatshme dhe sjell komodite per femijen tuaj
Doreza, ombrella, shesh pushim( kur femija nuk do ta ngase tricikelon) jane te levizshme dmth qe ju mund ti hiqni ne cdo moment qe e shikoni te arsyeshem .

Me rrip sigurim qe mbeshtetet ne 5 pika.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tricikel per femije Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products