Tripod dhe Shkop Selfi

1,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Regjistron me rrotullim 360 gradë në mënyrë horizontale dhe vertikale
Dizajni Bluetooth me telekomandë të integruar
Praktik dhe i lehtë për t’u ruajtur
Bateria e telekomandës: 1 x CR1632 bateri (e përfshirë)
Versioni Bluetooth: 4.0
Madhësia: 10cm x 4cm x 3cm

Kodi: K28-113 Kategoritë: , Tag:

Ky mbajtës teleskopik i telefonit selfie përmban një telekomandë 4.0 të përputhshme me bluetooth që mund të lidhet lehtësisht me shumë lloje telefonash.
Përmban një dizajn teleskopik për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme dhe mund të shndërrohet në trekëmbësh. Kështu që mund ta vendosni në tavolinë për një stabilitet më të mirë.
Ky trekëmbësh për selfie telefoni është bërë kryesisht nga ABS dhe çelik inox dhe është i fortë , nuk thyhet lehtë dhe  nuk dëmtohet lehtë.
Ky shkop selfie telefoni është i përshtatshëm për të rregulluar një telefon brenda 3,5 inç deri në 6,2 inç.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tripod dhe Shkop Selfi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu