Përshkrim

Ky mbajtës teleskopik i telefonit selfie përmban një telekomandë 4.0 të përputhshme me bluetooth që mund të lidhet lehtësisht me shumë lloje telefonash.
Përmban një dizajn teleskopik për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme dhe mund të shndërrohet në trekëmbësh. Kështu që mund ta vendosni në tavolinë për një stabilitet më të mirë.
Ky trekëmbësh për selfie telefoni është bërë kryesisht nga ABS dhe çelik inox dhe është i fortë , nuk thyhet lehtë dhe  nuk dëmtohet lehtë.
Ky shkop selfie telefoni është i përshtatshëm për të rregulluar një telefon brenda 3,5 inç deri në 6,2 inç.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tripod dhe Shkop Selfi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products