Tripod DK3888

1,790 L2,490 L (-28%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k28-64

Tripod me bluetooth i pershtatshem per te gjithe llojet e telefonave pavaresisht mases apo permasave.

Mund të kontrollojë distancën deri ne 10 metra.

Lartesia e kembeve te tipodid  mund te rregullohet sipas deshires tuaj deri ne lartesine maksimale afersisht 100 cm. Edhe mund te rrotullohet 360 grade sipas deshires dhe pozicionit per foto.

Fotoja behet me ane te pultit qe ka buton te vecante per IOS dhe per Android.

Beni foto te gjithe bashke pa u shqetesuar se cili do te behet fotografi.

Lartësia maksimale:  100 cm / 39,37 ”
Lartësia minimale: Përafër. 35 cm / 13,78 ”
Gjatësia e palosur: Përafër. 34.5 cm / 13,58 ”
Pajisja unike e mbylljes (qëndrueshmëri e shtuar).

 

 

Be the first to review “Tripod DK3888”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

1,790 L2,490 L (-28%)

Add to Cart