Përshkrim

Tripod me bluetooth i pershtatshem per te gjithe llojet e telefonave pavaresisht mases apo permasave.

Mund të kontrollojë distancën deri ne 10 metra.

Lartesia e kembeve te tipodid  mund te rregullohet sipas deshires tuaj deri ne lartesine maksimale afersisht 100 cm. Edhe mund te rrotullohet 360 grade sipas deshires dhe pozicionit per foto.

Fotoja behet me ane te pultit qe ka buton te vecante per IOS dhe per Android.

Beni foto te gjithe bashke pa u shqetesuar se cili do te behet fotografi.

Lartësia maksimale:  100 cm / 39,37 ”
Lartësia minimale: Përafër. 35 cm / 13,78 ”
Gjatësia e palosur: Përafër. 34.5 cm / 13,58 ”
Pajisja unike e mbylljes (qëndrueshmëri e shtuar).

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tripod DK3888”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products