Tripod Origjinal Earldom EH102 150cm

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Ngjyra: E Zezë
  • Max gjatesise: 148 cm
  • Min gjatesise: 45cm
  • Lloji i rrotullimit: 360° Panoramic
  • Materiali: Aliazh Alumini + ABS
Kodi: K28-90 Kategoritë: , ,

Tripod nga Earldom për aparate celulare, kamera, drita etj. Përbëhet nga material alumini dhe është fleksibël. Është zgjedhja perfekte për të bërë foto në natyrë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tripod Origjinal Earldom EH102 150cm”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Tripod Origjinal Earldom EH102 150cm