Përshkrim

Shtesë fleksibëlet e rubinetit.

Turbo Flex 360 grade kthen rubinetin tuaj të zakonshëm në një rubinet fleksibël të përparuar.

Universal dhe perdoret per te gjithe rubinetet.

Turbo Flex rrotulluhet 360 grade do të përkulet dhe zhvendoset për shpëlarje precize, spërkatje, largimin e ushqimit të pjekur dhe pastrimit në zona dhe drejtime që nuk mund të arrini kurrë më parë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tub per rubinet Turbo Flex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products