Tub per rubinet Turbo Flex

990 L1,190 L (-17%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:KK-193

Shtesë fleksibëlet e rubinetit.

Turbo Flex 360 grade kthen rubinetin tuaj të zakonshëm në një rubinet fleksibël të përparuar.

Universal dhe perdoret per te gjithe rubinetet.

Turbo Flex rrotulluhet 360 grade do të përkulet dhe zhvendoset për shpëlarje precize, spërkatje, largimin e ushqimit të pjekur dhe pastrimit në zona dhe drejtime që nuk mund të arrini kurrë më parë.

Be the first to review “Tub per rubinet Turbo Flex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Tub per rubinet Turbo Flex

990 L1,190 L (-17%)

Add to Cart