Përshkrim

Televizori Elektra Smart, qe ofron cilesine, prakticitetin dhe aplikacione kontrolli qe ju ndihmojne te kontrolloni televizorin dhe ne distanca

Teper praktik, mjaft i lehte ne peshe

Me kornize te holle te zeze anesore

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “TELEVIZOR SMART LED ELEKTRA “ET-32HDVS-T2S2””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Specifikat

MODELI - ET-32HDVS-T2S2
LLOJI I PANELIT - LED
MADHESIA E PANELIT - 32
REZOLUCIONI - 1366*768
MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2
SMART TV - Po
SISTEMI OPERATIV - Android 9.0
WIRELESS I INTEGRUAR - Po
TIPI PANELIT - Sheshte
MODULI - CI
HDMI / USB - Po
DALJE OPTIKALE - Po
ETHERNET  - Po
Të dhëna shtesë:
RJ45-1
Earphone-1
COAX -1
CVBS/AUDIO IN-1
ATV/DVB-T/C/T2-1
HDMI-2
USB-2
CI-1
(Mini)CVBS/AUDIO IN-1
(Mini)YPbPrT-1
CPU-CA55*4
DDR-1G
Flash-8G
Sistemi i videos-DVB-S2/T2/T/C  PAL SECAM

More Products