Përshkrim

Menyra me e shpejte, e thjeshte dhe argetuese per te bere petulla te persosura cdo here.

Vetem ngrini dhe rrokullisni. Kjo eshte! Sekreti eshte unaza silikoni jo ngjitese.

Jo vetem per petulla, por edhe per veze, omleta etj  te shijshem me dizenje perfekte  kjo eshte me e thjeshte  fal unazave te silikonit.

Per me shume detaje shikoni video.

https://youtu.be/xFlDSgrlxrA

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Unaze silikoni per petulla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products