Description

Menyra me e shpejte, e thjeshte dhe argetuese per te bere petulla te persosura cdo here.

Vetem ngrini dhe rrokullisni. Kjo eshte! Sekreti eshte unaza silikoni jo ngjitese.

Jo vetem per petulla, por edhe per veze, omleta etj  te shijshem me dizenje perfekte  kjo eshte me e thjeshte  fal unazave te silikonit.

Per me shume detaje shikoni video.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Unaze silikoni per petulla”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products