Përshkrim

Ky ushqim  ndihmon kafshen tuaj ne alergjite dhe problemet inflamatore.

PËRBËRJA

Oriz (55%), peshk i thatë (28%), vaj peshku (8%), tul panxhari (5%), vaj vegjetal (2%), mono-fosfat dicalcium, klorur natriumi, karbonat kalciumi, klorid kaliumi, të thata, maja që bën birrë (0.3%)

SHTESAT për kg Shtesat ushqimore: Vitamin A 10000IU; Vitamina D3 1000iu; Vitamina E 100mg; Vitamina C 100mg; 25mg niacin; pantotenic 10mg acid; Vitamina B2 5mg; Vitamina B6 4mg; Vitamina B1 3mg; Vitamina H 0.25mg; 0.30mg acid folik; Vitamina B12 0.04mg; choline chloride 1500mg; oksid zinku 108mg; sulfat zinku monohydrate 120mg; Manganous 150mg sulfate monohydrate; ngjyra 44mg sulfat monohydrate; 60mg ngjyra karbonat; sulfat bakri 50mg pentahidrati; Jodur kalcium 2.4mg anhydrous; natriumi selenite 0.22mg; DL-metioninë 1500mg.

Komponimet ANALITIKE proteina Raw 24.00%; yndyrna të para dhe vajrat 12.00%; fibra të papërpunuara 2.00%; hiri para 6.50%; Kalcium 1.20%; Fosfori 0.90%.

ENERGJI VLERA EM Kcal / Kg 3540 – Mj / Kg 14,81

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ushqim per qen cibaufish sensitiv 800gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products