Përshkrim

Ushqim i plote dhe i balancuar per mace te rritura.
Perberja e ushqimit: Thatë mish pule, oriz, yndyrë pule, fibra vegjetale e bizele (8%), gluten misri,  proteinat hydrolyzed shtazore,  tul panxhar i thate (4%), peshk të thatë, vaj peshku, vaj vegjetal, fara psyllium (0.8%).
Shtesat ushqimore per kg: Vitamin A 22000IU; Vitamina D3 1500IU; Vitamina E 600mg; Vitamina C 300mg; 150mg niacin; pantotenic 50mg acid; Vitamina B2 20mg; Vitamina B6 8.1mg; Vitamina B1 10mg; Vitamina H 1.5mg; 1.50mg acid folik; Vitamina B12 0.1mg; choline chloride 2400mg; 5mg ß-carotene; oksid zinku 108mg; sulfat zinku monohydrate 120mg; Manganous 180mg sulfate monohydrate; ngjyra 44mg sulfat monohydrate; 60mg ngjyra karbonat; sulfat bakri 42mg pentahidrati; Jodur kalcium 2.4mg anhydrous; natriumi selenite 0.30mg; L-Lysina HCI 1400mg; 1200mg L-cistine; DL-metioninë 1000mg
Pesha: 2kg
Vlera e energjisë; EM Kcal / Kg 3938,5 – Mj / Kg 16,48

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ushqim per macet Persiane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products