Përshkrim

Perberes: mish pule i thatë (32%), oriz (25%), miser (23%), yndyrë pule (7%), peshku i thatë,tul panxhari (4%), vaj peshku (2%), vaj vegjetal (1% ), klorid sodium, maja që bën birrë (0.3%).

Shtesat ushqimore: Vitamin A 10000IU; Vitamina D3 1000iu; Vitamina E 100mg; Vitamina C 100mg; 25mg niacin; pantotenic 10mg acid; Vitamina B2 5mg; Vitamina B6 4mg; Vitamina B1 3mg; Vitamina H 0.25mg; 0.30mg acid folik; Vitamina B12 0.04mg; choline chloride 1800mg; oksid zinku 108mg; sulfat zinku monohydrate 120mg; Manganous 150mg sulfate monohydrate; ngjyra 44mg sulfat monohydrate; 60mg ngjyra karbonat; sulfat bakri 50mg pentahidrati; Jodur kalcium 2.4mg anhydrous; natriumi selenite 0.22mg; DL-metioninë 2000mg.

Komponimet ANALITIKE proteina Raw 27.00%; yndyrna të para dhe vajrat 15,00%; fibra të papërpunuara 2.00%; hiri papërpunuar 7,50%; Kalcium 1.20%; Fosfori 0.90%.

ENERGY VLERA EM Kcal / Kg 3655 – Mj / Kg 15,29

Per cdo pyetje keni edhe pergjigjet te specifikuara ne produkt.

Per 800 gr cmimi eshte 990 lek

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ushqim per qen cibau adult 800 dhe 2,5kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products