10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ushqim per qen cibau adult 800 dhe 2,5kg

1,590 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K69-2

Perberes: mish pule i thatë (32%), oriz (25%), miser (23%), yndyrë pule (7%), peshku i thatë,tul panxhari (4%), vaj peshku (2%), vaj vegjetal (1% ), klorid sodium, maja që bën birrë (0.3%).

Shtesat ushqimore: Vitamin A 10000IU; Vitamina D3 1000iu; Vitamina E 100mg; Vitamina C 100mg; 25mg niacin; pantotenic 10mg acid; Vitamina B2 5mg; Vitamina B6 4mg; Vitamina B1 3mg; Vitamina H 0.25mg; 0.30mg acid folik; Vitamina B12 0.04mg; choline chloride 1800mg; oksid zinku 108mg; sulfat zinku monohydrate 120mg; Manganous 150mg sulfate monohydrate; ngjyra 44mg sulfat monohydrate; 60mg ngjyra karbonat; sulfat bakri 50mg pentahidrati; Jodur kalcium 2.4mg anhydrous; natriumi selenite 0.22mg; DL-metioninë 2000mg.

Komponimet ANALITIKE proteina Raw 27.00%; yndyrna të para dhe vajrat 15,00%; fibra të papërpunuara 2.00%; hiri papërpunuar 7,50%; Kalcium 1.20%; Fosfori 0.90%.

ENERGY VLERA EM Kcal / Kg 3655 – Mj / Kg 15,29

Per cdo pyetje keni edhe pergjigjet te specifikuara ne produkt.

Per 800 gr cmimi eshte 990 lek

 

Be the first to review “Ushqim per qen cibau adult 800 dhe 2,5kg”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Ushqim per qen cibau adult 800 dhe 2,5kg

Ushqim per qen cibau adult 800 dhe 2,5kg

1,590 L

Add to Cart