Përshkrim

Complete, ushqim të balancuar për qen të rritur me probleme të tretjes dhe alergjitë.
Perberja e ushqimit; mish qengji thatë (28%), oriz (28%), misri (23%), yndyrë pule (5%), peshku i thatë,  tul panxhari i thare (4%), vezë i dehidratuar (4%), vaj peshku (2 %), vaj vegjetal (1%).
Shtesat ushqimore; Vitamina A, D3,  C, B2,  B6, B1 etj.
Pesha: 2.5kg
Vlera e energjisë: EM Kcal / Kg 3423 – Mj / Kg 14,32
Cdo paketim eshte i shoqeruar me etiketen shqip.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ushqim per qen Cibau lamb sensitiv max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products