Përshkrim

Perberja: Miser,mish pule dhe gjeli,oriz,12%mish pule dhe gjeli, proshut krudo,pulpe panxhari,glutin mielli,fare peshku te dehidratuar,fiber bizele,maja birre,karbonat kalcumi,(pernacanaliculus)0,01% alga spirulina (Artrospira platensis),ekstrakt molle.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ushqim per qen te rritur pule,oriz dhe aloe vera 7.5 kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products