Përshkrim

Ushqim i kompletuar dhe i balancuar per kelyshe te vegjel me te gjitha vlerat ushquese dhe vitamina A, B1, B2, B6, B12.

 Perberja: mish pule thatë (36%), oriz (25%), misri (14%), yndyrë pule (14%), peshku i thatë, tul panxhar i thare (3%), vaj peshku (3%), vaj vegjetal (1% ), klorid sodium.
Vlera e energjse: EM Kcal / Kg 3959 – Mj / Kg 16.56
Pesha: 800 gr

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ushqim per qen te vegjel Cibau- popy mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products