Përshkrim

Nga përdorimet e shumta të uthullës së mollës veçojmë

Detoksifikim i organizmit 

Uthulla e mollës shërben si tonik për mëlçinë e sistemin limfatik, balancon pH në organizëm, stimulon sistemin kardio-vaskular, rrit motilitetin e traktit tretës dhe nxit drenazhimin e sistemit limfatik. Të gjitha këto bëjnë të mundur largimin e toksinave nga organizmi.Acidi acetik në përbërje të uthullës së mollës në natyrë është acid, por ka efekt më tepër alkalin në organizëm. Balancimi i pH redukton rriskun për sëmundje kronike dhe rrit energjinë e përgjithshme trupore

Konsumoni 1-2 herë në ditë 1 lugë gjelle uthull molle të holluar me 1 gotë ujë

 • Neutralizim i refluksit e urthit të stomakut
 • Rregullim i tretjes
 • Përmirësim i diabetit
 • Rënie nga pesha dhe nxitje e metabolizmit
 • Lehtësim i alergjive sezonale 
 • Ndihmëse në hipertension
 • Trajtim i fytit të pezmatuar dhe i ftohjes
 • Përmirësim i venave varrikoze
 • Trajtim i mykut
 • Eleminim i lythave e kallove
 • Kundër insekteve

Sasia 500 ml

Per me shume inf –>> Cdo produkt eshte i shoqeruar me manualin e perdorimit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Uthull molle artizanale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products